Gizlilik Politikası

MULTISOSYAL Topluluk Yönetimi Hizmet Platformunu (bundan sonra Taraf A olarak anılacaktır) ve platformumuzu kullanan siz memnuniyetle kullanabilirsiniz. (bundan böyle Taraf B olarak anılacaktır).
Aşağıdaki talimatlar, platformumuzu kullandığınızda bilgilerinizi nasıl topladığımız, kullandığımız, ifşa ettiğimiz, aktardığımız ve sakladığımızdır. Ürünleri, hizmetleri, içeriği ve reklamları daha iyi hale getirmemize yardımcı olacak herhangi bir soru veya yorum bize referans sağlayabilir.

Kullanıcı gizliliği koruma talimatları
A Tarafı, B Tarafının gizlilik haklarını yasalara uygun olarak koruyacaktır. Taraf A'nın B Tarafı tarafından kaydedilen veya tutulan kişisel verileri, yalnızca dahili dosyalama için ve A Tarafı tarafından tanıtım pazarlaması ve bildirimi için sağlanan hizmetler kapsamında kullanılacaktır. Taraf A, ilgili koruma önlemlerini güçlendirmiştir, ancak aynı zamanda Taraf B'ye ciddi bir şekilde hatırlatmaktadır: B Tarafının kişisel bilgilerini başkaları tarafından toplanıp, özellikle internette sohbet etmek gibi topluluk önünde konuşma sırasında kullanılabileceğinden, internette kamuya açıklamayın. Oda, mesaj panosu, kişisel kimlik, şifre veya e-posta gibi kişisel bilgileri yayınlamaktan da kaçınmalıdır.

Kişisel verilerin toplanması ve kullanılması
B Tarafı bir üyeye katıldığında, bir bültene abone olduğunda veya başka faaliyetlere katıldığında, A Tarafı, işlemi ve ilgili üye hizmetlerini tamamlamak için B Tarafının kişisel verilere giriş yapmasını gerektirir.
Taraf B, MULTISOSYAL Topluluk Yönetimi Hizmet Platformuna kaydolduğunda, Taraf B'ye ad, e-posta, doğum tarihi, telefon numarası, adres vb. soracağız. Taraf B, MULTISOSYAL hesabını kaydettirdikten ve Taraf A'ya ve hizmete giriş yaptıktan sonra , B Tarafının kimliğini belirleyebilir, B Tarafının daha eksiksiz bir hizmet kullanmasına izin verebilir veya ilgili promosyonlara, tekliflere ve ödüllere katılabiliriz.

Topladığımız kişisel veriler, MULTISOSYAL Topluluk Operasyonları Platformunda en son ürün duyuruları, yazılım güncellemeleri ve yaklaşan etkinlikler hakkında Taraf B'yi bilgilendirmek için kullanılacaktır ve ayrıca hizmetlerimizi iyileştirmeye yardımcı olmak için de kullanılabilir. A Tarafı ve ilgili web siteleri tarafından elde edilen kişisel veriler, yalnızca orijinal talimatlara göre A Tarafı dahilinde kullanım amacı ve kapsamı içindir. Örneğin: ürün, hizmet ve müşteri iletişimini geliştirmek için denetim, veri analizi, araştırma vb.

Kullanıcı profili
Tüm üyelerin haklarını ve çıkarlarını korumak için B Tarafı, kayıt işlemi sırasında kendilerine bir dizi e-posta ve şifre belirleyebilir. Bu hesap aracılığıyla B Tarafı, platform/web sitesi açıklamasına göre ilgili üye hizmetlerini kullanabilir. Lütfen B Tarafının üye hesabını ve şifresini iyi durumda tutun. Yukarıdaki bilgileri kimseye vermeyin. Kullandıktan sonra lütfen Taraf B'nin hesabından çıkış yapın. B Tarafı bir bilgisayarı başka bir kişiyle paylaşıyorsa veya herkese açık bir bilgisayar kullanıyorsa, başkalarının yukarıdaki bilgileri görmesini veya B Tarafının hesabına girmenin bir yolunu bulmasını önlemek için lütfen B Tarafının tarayıcısını kapatmayı unutmayın.

Tarama malzemelerinin toplanması ve kullanılması
Taraf A, Taraf B'nin tarama faaliyetlerini ve platformdaki diğer ilgili bilgileri otomatik olarak kaydedecektir, ancak bu bilgiler yalnızca platformun ve web sitesinin hizmet kalitesini iyileştirmek için bir trafik analizi ve ağ davranışı anketi olarak kullanılır.
A Tarafı, aksi belirtilmedikçe veya yasalarca sağlanmadıkça, Taraf B'nin kişisel verilerini üçüncü taraflara veya başka amaçlarla sağlamayacaktır.

Gizlilik Politikasının Revizyonu
Taraf A, bu beyanın içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. Platform/web sitesi duyurusundaki değişiklikleri üyelere ayrıca bildirmeyeceğiz. Taraf A, Gizlilik Politikasını zaman zaman değiştirecek ve değiştirecektir ve gizlilik politikası bu platformda/web sayfasında yayınlanacaktır. Taraf B'nin Taraf A'nın gizlilik koruma politikası hakkında herhangi bir sorusu varsa, lütfen doğrudan Taraf A ile iletişime geçin.