Multisosyal ile tüm sosyal medya hesaplarınızı tek bir pencereden yönetin.

Şartlar ve Koşullar

 

 

 

 

Şartlar ve koşullar

 

 

 

 

 

Bu Sözleşme, web sitemiz veya mobil uygulamalarımız aracılığıyla eriştiğiniz veya satın aldığınız hizmetler olan “Self Servis Hizmet” için geçerlidir. Aşağıdaki Kabul Edilebilir Kullanım Kuralları ana hatları gibi Self Servis Hizmetlerini kullanımınız için başka koşullar da geçerli olabilir. Self Servis Hizmetlerimizi kullanarak şunları onaylarsınız:

 

    C. Self Servis Hizmetlerimizi yalnızca iş ve profesyonel nedenlerle kullanacaksınız;

 

    B. En az 16 yaşındasınız veya yasal olarak bağlayıcı bir anlaşmaya varabilirsiniz;

 

    C. Bu Sözleşmeyi kabul edersiniz ve bunlara uyacağınızı;

 

    D. Self Servis Hizmetlerimizi bir kuruluşun temsilcisi olarak kullanıyorsanız, kuruluş için yasal olarak bağlayıcı anlaşmalar yapma yetkiniz vardır; ve

 

    E. Hesabınız üzerinden Self Servis Hizmetlerimizi kullanan çalışanlarınız, danışmanlarınız veya yüklenicileriniz (“Yetkili Kullanıcılar”) siz sorumlusunuz.

 

 

 

                                                                         Raf Noktası Terminolojisi

 

 

    1. Büyük harf kullanımını, bu Sözleşmede özel bir anlamı olan terimler için kullanıyoruz. Bazı terimler başka bir yerde tanımlanmış olsa da, bu bölüm bazı anahtar terimlerin tanımlarını ortaya koymaktadır.

 

“İçerik”, Self Servis Hizmetlerimize yüklenen, indirilen veya bu hizmetlerde görünen tüm bilgi ve verileri (metin, resimler, fotoğraflar, videolar, ses ve belgeler gibi) ifade eden genel bir terimdir.

 

“Müşteri İçeriği” sizin veya Yetkili Kullanıcılarınızın bize sağladıkları veya Self Servis Hizmetlerimize yüklediğiniz İçeriktir.

 

“Mentions”, üçüncü bir tarafın (başka bir deyişle, sizden başka birinin, Yetkili Kullanıcılarınızın veya multisosyal’in) oluşturduğu ve sizin adınıza ve talimatınız doğrultusunda bağladığınız Sosyal Ağlardan veya diğer Üçüncü Taraf Hizmetlerinden elde ettiğimiz İçeriktir Kendi Kendimize Hizmet Hizmetlerimize. Örneğin, Facebook sayfanızda görünen takipçileriniz tarafından oluşturulan yayınlar Mentions olarak kabul edilir.

 

“Self Servis Hizmetler”, multisosyal.com (ve tüm mevcut ve gelecekteki tüm alt alanları) gibi web sitelerimiz ve mobil uygulamalar ve web sitelerimiz veya mobil uygulamalarımız aracılığıyla eriştiğiniz veya satın aldığınız ancak içermeyen hizmetlerimiz anlamına gelir Hizmetlerimizle bağlantılı olarak eriştiğiniz veya kullandığınız Üçüncü Taraf Hizmetleri (bunları nasıl tanımladığımız için aşağıya bakın).

 

“Üçüncü Taraf Hizmetleri” multisosyal tarafından sağlanmayan, ancak Self Servis Hizmetlerimiz ile bağlantılı olarak erişebileceğiniz veya kullanabileceğiniz hizmetlerdir. Bunlar, Self Servis Hizmetlerimiz (Twitter, Facebook, LinkedIn ve Instagram gibi) tarafından desteklenen sosyal ağ siteleri olan “Sosyal Ağlar” ı içerir.

 

“Siz”, “sizin”, “Müşteri” ve benzer terimler, Self Servis Hizmetlerine erişen veya bunları kullanan kişi veya tüzel kişi anlamına gelir. Şüpheye mahal vermemek için, bir şirket (işvereniniz gibi) veya başka bir tüzel kişi adına Self Servis Hizmetlere erişiyorsanız ve bunları kullanıyorsanız, “siz”, “sizin” veya “Müşteri” şirket veya diğer yasal adına Self Servis Hizmetlerini kullandığınız varlık.

 

 

 

 

 

Multisosyal’in Self Servis Hizmetleri

 

 

 

 

 

    2. Bu Sözleşmenin geri kalanına tabi olarak, siz ve Yetkili Kullanıcılarınızın Self Servis Hizmetlerimize abone olduğunuz planda belirtilen şekilde erişmesine ve bunları kullanmasına izin vereceğiz. Self Servis Hizmetlerini robotlar, örümcekler, tarayıcılar ve kazıma teknolojileri gibi başka bir şekilde kullanamaz veya bunlara erişemezsiniz.

 

    3. Self Servis Hizmetlerimiz sürekli gelişmektedir. Herhangi bir zamanda, herhangi bir nedenle, özellikleri değiştirme, ekleme veya kaldırma gibi Self Servis Hizmetlerimizi değiştirebiliriz. Size bu değişiklikleri bildirebilir veya bildirmeyebiliriz. Self Servis Hizmetlerimizin herhangi birinin değiştirilmesi, fiyat değişikliği, askıya alınması veya devam ettirilmemesi konusunda size veya herhangi bir üçüncü tarafa karşı yükümlü olmayacağız.

 

    4. Self Servis Hizmetlerimiz Sosyal Ağlarla etkileşime girer ve bu Sosyal Ağların kullanılabilirliğine ve bizim kontrol etmediğimiz ve haber vermeden değiştirebileceğimiz özellik ve işlevlere bağlıdır. Herhangi bir zamanda bir Sosyal Ağ, özelliklerinin veya işlevlerinin bir kısmını veya tamamını bizim için veya tamamen kendi takdirine bağlı olarak (her biri bir “API Değişikliği”) multisosyal tarafından belirlenen makul şartlarda bize sunmayı bırakırsa, erişim sağlamayı durdurabiliriz bu özelliklere veya işlevlere ve size veya herhangi bir üçüncü tarafa karşı sorumlu olmayacağız.