Multisosyal ile tüm sosyal medya hesaplarınızı tek bir pencereden yönetin.

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Multisosyal nedir ?

Multisosyal, Facebook, İnstagram,Twitter,Youtube birçok sosyal ağı tek bir platformda kullanmayı sağlayan bir web yazılımıdır. Multisosyal ile gönderi planlayabilir, gelen kutunuzu kontrol edebilir ve müşterilerinizin mesajlarına cevap verebilirsiniz. Aynı zamanda sosyal ağlarınızdaki zaman tünellerinizi takip edebilir, gönderilerinizi Multisosyal aracılığı ile analiz edebilirsiniz. 

Hangi sosyal platformlar var ?

Multisosyal şu an için Facebook, Youtube, Twitter, Instagram, Whatsapp, Telegram, WordPress, Blogger, Dailymotion, Gmail, Linkedn ve Tumblr ile uyumlu çalışmaktadır. Aynı zamanda web sitelerinin RSS akışlarını takip edebilir ve gönderileri sosyal hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

Ödeme sonrası bekleyecek miyim ?

Multisosyal ile tüm işlemler otomatik. İstediğiniz planı seçtikten sonra BDDK onaylı kurum PayTR sanal posu ile 3d Security aracılığıyla ödemenizi Kredi Kartınız ile yapabilirsiniz. Tüm ödemeler otomatiktir ve planınız ödeme sonrası otomatik olarak aktif olacaktır.

Mobil uygulamalar nasıl çalışıyor ?

Multisosyal mobil uygulamasını sadece Multisosyal üyeleri kullanabilir. Halihazırda Multisosyal üyesi iseniz Google Play ya da App Store aracılı ile telefonlarınıza Multisosyal uygulamasını indirebilir ve giriş yapabilirsiniz. Mobil uygulama ile gönderi planlayabilir, paylaşabilir ve analiz edebilirsiniz.

Size nasıl güveneceğim ?

Multisosyal hiç bir zaman kullanıcı adınıza ya da şifrenize ihtiyaç duymayacaktır. Multisosyal tamamiyle platformların sunduğu Api’ler üzerinden çalışır ve Facebook, Google, Instagram, Twitter gibi büyük platformlarla yapılan anlaşmalar neticesinde kullanılabilmektedir. Multisosyal tüm platformlar ile anlaşmalı çalışan kurumsal bir web yazılımıdır.

Teknik destek hizmetiniz var mı ?

Multisosyal’in tüm kullanıcıları kullanıcı panelleri üzerinden 7 Gün 24 Saat destek talebi oluşturabilir ve destek talepleri genellikle bir saat içerisinde yanıtlanır.