Hizmet Koşulları Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi

Bir MULTISOSYAL Hizmet Platformu olarak kaydolmadan veya ücretsiz veya ücretli bir hizmete (bundan böyle Hizmet olarak anılacaktır) katılmadan önce lütfen bu Hizmet Koşullarını dikkatlice okuyun.
Bireysel ve kurumsal üyelerin kaydını tamamlayarak veya bu sitedeki hizmetleri kullanarak, bu Hizmet Koşullarının ve ilgili faaliyetlerin tüm içeriğini okudunuz ve kabul etmiş olursunuz, ilgili spesifikasyonlara uymayı kabul etmiş ve Taraf A'nın platformunun gerekli olabileceğini kabul etmiş olursunuz. Sosyal medya platformu sürekli olarak güncellenir veya mücbir sebep faktörlerine karşı korunur, bu da bazı hizmetlerin çalışmamasına neden olur. Taraf B, geri ödeme talebinde bulunamayacağını kabul ve taahhüt eder.

Lütfen bu ürünü kullanmadan önce bu sözleşmeyi dikkatlice okuyunuz.

Web uygulamasını ilk kullandığınızda kabul ettiğinizi onaylamak için kutuyu işaretleyerek veya düğmeyi tıklayarak bu Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesinin tüm koşullarını kabul ediyorsanız, bu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş olursunuz. Ayrıca, MULTISOSYAL üyesi olarak kaydolarak, bu Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesinin hükümlerine bağlı kalmayı kabul ve taahhüt etmektesiniz, bu sözleşmenin tüm şartlarını kabul etmektesiniz.

Geliştirici Merkezi'nde bulunan resmi Sosyal Medya API'sini (Instagram hariç Facebook, Twitter vb.) kullanıyoruz. Bu uygulamanın Sosyal Medya API'sine (Facebook, Instagram, Twitter vb.) bağlı olmasının bir nedeni budur. Sosyal medya platformları kendi taraflarında çok fazla kritik değişiklik yapmışlarsa , bu değişiklik ve güncellemelerden multisosyal sorumlu değildir. Ayrıca, uygulamanın Social Media API ile uyumluluğunun sonsuza kadar süreceğini garanti etmiyoruz. Sosyal Medya API'sinden (Facebook, Instagram, Twitter, Youtube, Pinterest vb.) kaynaklanan tüm sorunlar için herhangi bir geri ödeme yapmıyoruz.

Multisosyal uygulamasına tanımlayıp kullanacağınız tüm sosyal medya hesaplarının içeriğinden, oluşturulan gönderilerin, mesajların vb. içeriklerinden tamamen hesabın kullanıcısı sorumludur.Multisosyal uygulamasına üye olup ücretli veya ücretsiz hizmetleri kullanmaya başlayarak tüm bu şartları kabul etmiş olursunuz.